Nasza filozofia związana jest z iteracyjną metodyką Agile Project Management. Jednokrotna implementacja projektu nie satysfakcjonuje nas do tego stopnia aby go oddać w ręce Klientów. Chcemy aby dostarczone rozwiązanie było efektem wsparcia uzyskanego po fazie developingu. Dlatego oczekujemy go ze strony zamawiających. Poprawki są nanoszone live do kodów źródłowych z możliwością błyskawicznego deploymentu. Nie chcę kłopotów ale szczerość jest dla mnie ważna!

Pytania powinny być zadawane w zakresie projektu a odpowiedzi nie powinny odbiegać od niego i ani być rozumiane dwuznacznie. Ścisłe rozumienie wymagań ułatwia szybkie implementacje oraz wprowadzanie poprawek, które da się przetestować. Automatyzacja funkcjonalności sprawdza się tylko wtedy jak znane są wymagania odn. projektu. Poprawne testy nie dają jeszcze pewności, że wszystko jest zgodnie z planem. Firma Somapro dysponuje zaawansowanymi narzędziami do testu.

Piszemy dokumentacje, która zawiera opis możliwych działań w celu utrzymania naszego oprogramowania w dobrej kondycji. Sam to potrafisz!