Pytania i odpowiedzi

Pytanie: Czy w ofercie tylko strony nowe?

Istnieje możliwość kupna używanej strony (rebranding) oraz face-liftowanie do nowego designu zgodnego z trendami w internecie. Zapewniamy, że strony zostały zamknięte i nie były w użyciu od pewnego czasu.

Pytanie: Czy hosting i website to to samo?

Hosting to serwer na którym postawiona jest Twoja witryna. Website to jej zawartość, zarówno graficzna jak i tekstowa.

Pytanie: Czy prosto jest umieścić stronę w internecie?

Prosto jeśli bariery technologiczne nie przeszkodzą w tym. Jeśli strona była rozpoczęta przez inną firmę a potrzebujesz ją na już - finalizacja może się przedłużyć, gdyż jej dostosowanie do wymagań hostingodawców potrwa.

Strony pisanie od zera mają szanse zadebiutować znacznie szybciej.

Pytanie: Jak długo trwa wykonanie strony www?

Od 2 do 5 miesięcy.

Pytanie: Jaki kapitał potrzebny jest do rozpoczęcia prac?

Nawet już od 6 tysięcy złotych umożliwia rozpoczęcie nam prac nad Twoją stroną.

Pytanie: Ile trwa projekt w internecie?

Może trwać krótko (nawet do dwóch tygodni) ale roczny projekt umożliwia oszacowanie efektów podjętych działań dlatego nie zachęcamy do przedrocznego ich kończenia. Dwuletnie projekty, jeśli nie przyniosły zakładanych rezultatów powinny zostać odtworzone / przetworzone do nowej postaci.

Długoletnie projekty (od 5 lat wzwyż) są sukcesami!

Pytanie: Czy mogę sam napisać treść witryny?

Tak, twoje teksty będą najlepsze jeśli je sam napiszesz! Nie martw się jeśli nie masz dużo czasu na ich napisanie - poddane zostaną naszej korekcie a uwagi dołączymy do korespondencji. Oprócz tego posiadamy kontakty z editorami, content fillerami oraz ludźmi z branży, którzy na twoje życzenie napiszą je.

Pytanie: Czy design strony jest osobnym projektem?

Design powinien być dostarczony osobno, jeśli nie tolerują państwo odstępności od wytycznych. Możemy zaangażować naszych grafików, którzy w krótkim czasie stworzą projekt graficzny. Inną opcją jest kupno gotowego wzorca strony, oraz skorzystaniu na jego formacie. Design strony domowej firmy może determinować format Państwa działalności.